Укр
Рус

Код товару: AR_3025264
Тип сковороди - WOK (глибока), Форма - кругла, 28 см, Матеріал - алюміній, Тип внутрішнього покриття - Mineralia, Сумісність з плитами - газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити, кришка відсутня, бежевий
| Тип сковороди | WOK (глибока) |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 28 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Тип внутрішнього покриття | Mineralia |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 1.236 кг |
| Висота борту | 7.75 см |
| Колір | бежевий |
| Колір внутрішнього покриття | бежевий |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Особливості | технологія thermo-signal |
| Розміри | 28 х 7.75 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 909 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00