Укр
Рус

Код товару: AR_3021042
Casa Si Towel Flex 6 - це компактна настінна сушарка з повною робочою поверхнею 6 метри, що найкраще підійде для просушки рушників після використання чи спортивного або дитячого одягу, який використовується щодня і часто переться. Збільшений діаметр направляючих стрижнів практично не залишає смуг на білизні в процесі сушки, а також робить процес сушки більш швидким, завдяки тому, що розвішена на товстих стрижнях білизна не має контакту між собою, тож провітрюється і сохне швидше. У складеному стані Towel Flex 6 має товщину лише 10 см і не буде заважати, навіть якщо розмістити її над ванною.
| Тип | настінні |
| Робоча довжина поверхні | 6 м |
| Захист від випадкового закривання | немає |
| Кількість стрижнів/трубок | 5 |
| Висота | 10 см |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Вага | 1.5 кг |
| Діаметр стрижня/трубки | 12 мм |
| Колір | білий |
| Розміри в розкладеному вигляді | 120 x 19 x 7 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 034 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00