Укр
Рус












Код товару: AR_3006160
Підніміть будь-який відкритий простір на новий рівень за допомогою вуличних стрічкових RGBIC-світильників. Створюйте приголомшливі ефекти та обирайте з мільйонів кольорів, щоб зробити двір, патіо та інші приміщення яскравішими.
Голосове керування Smart Voice Control дає змогу керувати освітленням без допомоги рук. Сполучіть свої зовнішні світильники з Alexa і Google Assistant, щоб регулювати кольори, яскравість і багато іншого.
Сегментний колір RGBICСтворіть освітлення, унікальне для вашого відкритого простору. Кожен сегмент стрічки може одночасно відображати 15 різних кольорів, що дає змогу використовувати освітлення більш творчо. Вибирайте з 16+ мільйонів кольорів, щоб зробити освітлення своїм власним.
Водонепроникна конструкція IP65Чи то легкі бризки з басейну, чи то легкий туман із розбризкувачів, ваші світильники працюватимуть у будь-який час. Зверніть увагу, що адаптер не є водонепроникним.
Творчий музичний режимНаші світлодіодні стрічки оснащені надчутливим вбудованим мікрофоном, який дає змогу їм плавно синхронізуватися з музикою. Ви також можете вибрати ефекти музичного режиму в додатку Govee Home App. Принесіть більше радості на вечірку біля басейну або сімейні збори.
Функція таймераЗавдяки функції таймера ви можете додати освітлення до свого розпорядку дня. Запрограмуйте автоматичне вмикання/вимикання світлодіодних світильників через додаток Govee Home App. З власним розкладом освітлення ви завжди повертатиметеся в яскраво освітлений дім.
| Тип стрічки | побутова |
| Енергоспоживання | 3.6 Вт/м |
| Кольорова температура | 2500 K |
| Колір світіння | RGB |
| Клас захисту | IP65 |
| Напруга живлення | 220-240 В |
| Інтерфейси і протоколи | Wi-Fi, Bluetooth |
| Довжина стрічки | 10 м |
| Країна виробник | Китай |
| Блок живлення в комплекті | є |
| Діапазон робочих температур | -15 +40 °C |
| Джерело живлення | від мережі |
| Кількість світлодіодів | 150 шт/м |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Особливості | RGB (вибір кольору), Програма на Android, Програма на iOS, Голосом |
| Ресурс роботи | 20 000 г |
| Роз'єм підключення | 4-pin |
| Тип світлодіодів | COB |
| Ширина стрічки | 12 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 658 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00