Укр
Рус

Код товару: AR_3024022
LED світильник безрамковий квадратний VIDEX 9W 4100K
Світильник вбудований VIDEX - є джерелом більш якісного освітлення і споживає набагато менше електроенергії. Він не нагрівається і тому прекрасно поєднується з підвісними або натяжними стелями, а монтаж не викличе труднощів навіть у непрофесіонала. Мають сучасний дизайн. Всі світильники відрізняються своєю екологічністю. Регульований механізм кріплення забезпечує максимальну зручність при монтажі світильника. Світильники поставляються у зібраному вигляді, разом зі скобами кріплення. Готові до встановлення прямо з упаковки. До комплекту додається клемна колодка. Його розміри становлять усього 91x91x20мм. Після монтажу не вимагає обслуговування протягом всього періоду експлуатації.
Світильник має світловіддачу - 90Лм/Вт. Сумарна сила світлового потоку становить 810Лм. Відтворює приємне рівномірне світло. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, цим знижує навантаження на зір. Колірна температура - 4100К (біле світло). Кут розсіювання світла - 160°, що дозволяє якісно освітити приміщення.
| Джерело світла | світлодіодна (LED) лампа |
| Тип світильника | настінний |
| Призначення | внутрішне освітлення |
| Форма | квадратна |
| Тип монтажу | вбудований |
| Потужність | 9 Вт |
| Світловий потік | 810 Лм |
| Колірна температура | 4100 K |
| Живлення | 220 - 240 В |
| Smart-керування | немає |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 130 г |
| Вологозахист | ні |
| Довжина кабелю | кабель відсутній |
| Клас захисту IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 160° |
| Лампа в комплекті | є |
| Робоча температура | -20°C - +40°C |
| Розміри | 91 х 91х 20 мм |
| Термін служби | 35 000 годин |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
301 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00