Укр
Рус












Код товару: AR_3006107
ID-COOLING FX360 INF — ефективна система рідинного охолодження, призначена для відведення тепла від процесора та охолодження інших компонентів материнської плати. Оснащена великим радіатором з трьома вентиляторами, що забезпечує чудову ефективність охолодження та низький рівень шуму. Підтримує установку в будь-якій орієнтації завдяки обертовому колектору помпи.
СРО має потужність розсіювання тепла 350 Вт і оснащена спеціально розробленим насосом Gen-7, який працює на максимальній швидкості 2900 об/хв. Ця помпа ефективно та тихо циркулює рідину для охолодження, забезпечуючи низькі температури навіть у періоди максимальної продуктивності ЦП.
Три вентилятори AS-120 оснащені унікальними антивібраційними гумовими накладками на всіх чотирьох краях вентилятора, що забезпечують потужний повітряний потік та значно зменшують вібрацію. Вбудовані світлодіоди RGB випромінюють чарівні кольори та мають різні світлові ефекти, тому допоможуть оживити вашу систему та додати збірці яскравого акценту.
FX360 INF оснащена потовщеними трубками високої щільності, зовнішня сторона яких обгорнута багатожильним міцним нейлоном. Вони створені, щоб протистояти розтягуванню, згинанню або пошкодженню трубок для захисту від протікання та випаровування рідини, що охолоджує. Має міцну раму та лопаті вентилятора, що спричиняє кращу продуктивність та подовжує термін служби компонентів.
| Для процесорів | INTEL, AMD |
| Сокет | 1700, 1151, AM5, AM4, 1155, 1150, 1151, AM4, 1200, 1700, AM5, 1156, 1851, 1200 |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Підсвічування | ARGB |
| Максимальний TDP | 350 Вт |
| Тип підшипників | гідравлічний |
| Рівень шуму | 27.2 dB |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина патрубків | 465 мм |
| Максимальна частота обертів | 2000 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 58 CFM |
| Роз'єми живлення | 4-pin PWM |
| Розмір водоблоку | 72 x 72 x 60 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 396 x 120 x 27 мм |
| Тиск | 1.94 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 985 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00