Укр
Рус








Код товару: KM_3410970
Характеристики
Таймер добовий електромеханічний призначений для відліку часу протягом доби та автоматичного керування електрообладнанням. Забезпечує точне програмування до 48 циклів включення/відключення на добу з кроком 30 хвилин. Має резерв ходу до 72 годин та низьку добову похибку.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Бренд | АСКО УКРЕМ |
| Серія | SUL 181h |
| Артикул | A0090040001 |
| Тип пристрою | електромеханічний |
| Напруга живлення | AC 230 В |
| Струм комутації | (AC 1) 16 А |
| Кількість програм керування | 48 |
| Крок налаштування по часу | 30 хв |
| Резерв ходу | 72 год |
| Добова часова похибка | 5 сек |
| Споживана потужність Рсп | 1 Вт |
| Номінальна напруга ізоляції Ui | 500 В |
| Номінальна імпульсна напруга Uimp | 4 кВ |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Температура експлуатації | –10…+45 °С |
| Відповідність стандартам | ДСТУ EN 60947 5 1 |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 368 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00