Укр
Рус

Код товару: AR_3018641
✔ Повністю сумісний з усіма кейсами Tough Case M;
✔ забезпечує комфортне перенесення і зберігання (комплектування самостійне) біт та аксесуарів з списку з артикулами: DT70800; DT70805 - DT70838
| Матеріал | пластик |
| Матеріал замків | пластик |
| Конструкція | органайзер |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 46 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Кількість замків | 2 |
| Матеріал петель | пластик |
| Матеріал ручок | пластик |
| Перегородки органайзера | регульовані |
| Ширина | 265 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
851 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00