Укр
Рус

Код товару: AR_3018644
Система Multicase Cargo була розроблена для зберігання великої кількості дрібних деталей в одному місці. Продукт оснащений практичною ручкою для зручності перенесення та прозорими висувними ящиками трьох розмірів.
Корпус оснащений додатковим органайзером. Система має фіксатор, що запобігає випаданню висувних ящиків, та отвори, які забезпечують швидке та легке кріплення на стіні.
Модуль KMC303 містить 9 маленьких ящиків.
| Матеріал | пластик |
| Конструкція | з висувними ящиками, органайзер |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Кількість відсіків органайзера | 5 |
| Кількість висувних секцій | 9 |
| Кількість органайзерів в кришці | 1 |
| Кількість ручок | 1 |
| Матеріал петель | пластик |
| Матеріал ручок | пластик |
| Ширина | 400 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 125 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00