Укр
Рус

Код товару: AR_3017031
Управління зволожувачем здійснюється за допомогою сенсорної панелі та цифрового LED дисплея. Зволожувач має індикацію основних показників роботи: рівня зволоження, температури приміщення, інтенсивності зволоження, активізації іонізатора та таймера.
Інтенсивність зволоження можна регулювати в чотирьох режимах, задаючи більше або менше. Таким чином, ви регулюєте потужність випаровування приладу.
Завдяки наявності гігрометра у зволожувачі повітря WetAir, Ви можете встановити бажаний рівень вологості у приміщенні та прилад, при досягненні заданого рівня відключиться. Після того, як вологість впаде менше заданого Вами рівня, пристрій знову автоматично почне працювати з метою досягнення заданих Вами параметрів.
На дисплеї приладу також відображаються показання вологості та температури у приміщенні, що є важливим для розуміння актуального мікроклімату у приміщенні.
У приладі також є функція "відкладений старт". Ця функція допомагає Вам задати час, через який прилад увімкнеться та почне працювати. Це дозволяє Вам більш точно контролювати мікроклімат у кожному приміщенні та підлаштовувати прилад під ваші бажання.
Функція "таймер" допомагає Вам задати час на приладі, через який він сам автоматично відключиться.
Особливістю даного зволожувача є функція "іонізації", яка допомагає стежити за якістю повітря і насичувати повітря іонами, які в свою чергу очищають Вам мікроклімат.
Для зручної експлуатації приладу було спеціально розроблено дві ручки для перенесення бака. Це суттєво допоможе Вам при перенесенні приладу з кімнати до кімнати та при наповненні бака водою.
У комплект з цим приладом йде пензлик для очищення приладу та керамічний картридж-фільтр, який пом'якшує воду та запобігає появі білого осаду.
При вимкненні, у приладі є функція "просушування", яка спрацьовує після відключення приладу і допомагає Вам уникнути утворення грибків і плісняви у вентиляційному каналі приладу.
Після закінчення просушування прилад служить метеостанцією, виводячи на дисплей показання вологості та температури в приміщенні.
Щоб змінити показання температури з Фаренгейтів на Цельсії, слід затиснути кнопку "Anion" і дочекатися характерного звуку дисплея. Після свідчення зміняться.
| Тип | ультразвуковий |
| Основні функції | іонізація, зволоження |
| Площа обслуговування | 35 м² |
| Продуктивність | 300 мл/г |
| Потужність | 30 Вт |
| Об'єм резервуара для води | 4.5 л |
| Тип управління | електронне |
| Функції управління | автоматичне відключення, регулювання інтенсивності пара, таймер |
| Індикатори | включення, гігростат, дисплей, рівня води, вологості |
| Дизайн | креативний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.7 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 400 х 245 х 205 мм |
| Додатково | низький рівень шуму |
| Колір | сірий, чорний |
| Особливості | автоматичне віключення |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Час роботи при повному резервуарі | 15 г |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 760 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00