Укр
Рус

Код товару: AR_3004722
Передові обчислювальні та графічні технології AMD для повсякденних завдань Найпросунутіший процесор початкового рівня, який колись створювала компанія AMD, для користувачів, які цінують високу швидкість реагування та вбудовану відеокарту Radeon Vega з новітньою архітектурою процесора, яка потрібна, щоб скористатися перевагами апгрейду графічних карток .
| Сімейство процесора | AMD Athlon |
| Сокет | AM4 |
| Кількість ядер | 2 ядра |
| Кількість потоків | 4 потоки |
| Базова тактова частота процесора | 3.4 GHz |
| Максимальний TDP | 35 Вт |
| Графічне ядро | Radeon Vega 3 |
| Архітектура ядра AMD | Zen |
| Тип поставки | Tray |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen |
| Версія PCI express | 3.0 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість ядер графічного процесора | 3 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 2667 MHz |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 192KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 1MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 4MB |
| Розблокований множник | немає |
| Техпроцес | 12nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Частота графічного процесора | 1100 MHz |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 789 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00