Укр
Рус

Код товару: AR_3004680
Intel Core i5-14600K Box — 14-ядерний процесор 14-го покоління для настільних ПК. Використовує гібридну архітектуру продуктивності Intel для оптимізації ігор, створення контенту та покращення продуктивності.
Сумісний з материнськими платами на базі наборів мікросхем Intel 600 і 700 серій, що забезпечує гнучкість модернізації без шкоди для продуктивності та функціональності. Підтримує пам'ять типу DDR5-5600, що забезпечує високу пропускну здатність і підвищує продуктивність, а також DDR4-3200.
Модель оснащена вдосконаленнями технологіями Intel Turbo Boost 2.0, Intel Gaussian & Neural Accelerator 3.0, Intel Hyper-Threading, Intel Deep Learning Boost, Intel Speed Shift тощо.
Це нове покоління процесорів підтримує дискретний інтерфейс Intel Wi-Fi 7 (5 Гбіт/с), яке розширює можливості Wi-Fi 6 і Wi-Fi 6E, щоб забезпечити вищу швидкість. Підтримує також Bluetooth LE Audio для забезпечення якісного бездротового стереозв'язку, більш точного звуку та нових можливостей обміну аудіофайлами. Має потужне графічне ядро інтегрованого типу UHD Graphics 770, а тому підходить для роботи із мультимедійним контентом.
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1700, 1700 |
| Кількість ядер | 14 ядер |
| Кількість потоків | 20 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.5 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.5 GHz |
| Максимальний TDP | 125 Вт |
| Графічне ядро | Intel UHD Graphics 770 |
| Покоління процесорів Intel | Raptor Lake Refresh |
| Тип поставки | Tray |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Країна виробник | США |
| Базова частота графічного процесора | 300 MHz |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Дата виходу | 4 квартал 2023 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кеш-пам'ять | 24 MB Intel Smart Cache |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.50 GHz |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 24MB |
| Особливості | підтримка Turbo Boost |
| Розблокований множник | так |
| Техпроцес | 10nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4, DDR5 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
17 089 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00