Блок питания к ноутбуку PowerPlant LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (USB special) (IB45HSPE) - фото 1
Блок питания к ноутбуку PowerPlant LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (USB special) (IB45HSPE) - фото 2
Блок питания к ноутбуку PowerPlant LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (USB special) (IB45HSPE) - фото 3
Блок питания к ноутбуку PowerPlant LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (USB special) (IB45HSPE)
Код товара: AR_3001105
О товаре
Назва: Блок живлення для ноутбуків PowerPlant LENOVO 220V, 20V 45W 2.25A (USB)
Вид: Спеціалізовані блоки живлення
Вихідна напруга: 20V
Вхідна напруга: 220V
Вихідний струм: 2.25A
Споживана потужність: 45W
Роз'єми: USB
Довжина кабелю: м
Комплектація: мережевий кабель, блок живлення, фірмова упаковка
Розмір: 35x90x25 мм
Вага: 243 г
Розмір в упаковці: 180х128х50 мм