Відгуки (3)
Батончик дуже сподобався дитині! Мені подобається що без шкідливих добавок. Будемо купувати ще.
Дитині 2 роки, доданий цукор не даємо, тому ці батончики - спасіння. Дитина любить, ласує, мама задоволена складом. Сама іноді зʼїдаю цю здорову «постілу» між двома красивими вафельками. Дійсно якісний, смачний перекус.
Дуже смачний, натуральний та корисний перекус. Гарний органічний натуральний склад, не містить цукру, барвників, консервантів та ароматизаторів. Дуже зручний розмір для дитячої маленької ручки. Смак насичений, текстура м'яка, легко відкушується. Досить ситний, дитина їсть з задоволенням
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00