Чудовий дезодорант, швидко висихає, має нейтральний приємний запах, зі своїми завданнями справляється на 100%! А найголовніше, що він натуральний, без страшної хімії у складі! Терміни придатності чудові. Дякую Маудау за швидку доставку.
Купував на пробу, подобається що без алюмінію, але швидко висихає і якщо багато рухатись, мені потрібно багато користуватись(
Для зими гарний варіант, літом більш потужне потрібно, можливо куплю ще раз, але буду пробувати інші
Купила якось по акції, дуже сподобався цей дезодорант. Не липкий, швидко висихає, дуже добре і довго тримається на тілі, при цьому немає відчуття стягнутості шкіри. Приємний аромат, надовго вистачає.
Переваги: Довго тримається на тілі, не липкий, приємний аромат
Дезодорант сподобався, має легкий приємний аромат, на тілі невідчутний, при висиханні не липкий, зі своїм завданням справляється, покупкою задоволена, рекомендую спробувати .