Укр
Рус

Код товару: AR_3026584
Акумуляторні батареї Topla виробляються в Словенії. Багаторічний досвід виробництва джерел живлення дозволяє відстежувати тенденції і потреби ринку, а також впроваджувати нові розробки і технології виготовлення. Акумуляторні батареї Topla поставляються на багато європейських заводів для первинної комплектації автомобілів, що говорить про високу якість, надійність і великий експлуатаційний ресурс. Бренд Topla виробляє декілька лінійок акумуляторів, з різними характеристиками і ціною, що дозволяє охопити максимальний відсоток сучасного автопарку. Як результат, продукція компанії користується попитом не тільки на території України, а й в Європі та Азії.
Лінійка акумуляторних батарей Topla Top відрізняється збільшеною потужністю при збереженні стандартних габаритних розмірів. Вона підійде для установки на сучасні автомобілі з підвищеними вимогами до джерела живлення. Збільшена кількість пластин підвищила пускові струми на 30%. Пластини стали більш стійкі до корозії. Акумуляторні батареї Topla Top повністю герметизовані, вони захищені від протікання при нахилі, а також не вимагають обслуговування протягом усього терміну експлуатації.
| Напруга | 12 В |
| Ємність батареї | 55 Агод |
| Пусковий струм | 490 А |
| Полярність | + / - (пряма) СНД |
| Тип клем | тонкий конус (asian) |
| Тип корпусу | азіатський |
| Необхідність обслуговування | необслуговуваний |
| Тип АКБ | кальцієвий (Ca/Ca) |
| Тип транспорту | легкові авто |
| Ширина | 134 мм |
| Висота | 226 мм |
| Довжина | 237 мм |
| Країна виробник | Словенія |
| Вага | 13.7 кг |
| Ручка для перенесення | так |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 266 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00