Укр
Рус

Код товару: AR_3001539
Хочете, щоб ваша стабільність в роботі не опинилася під загрозою? Хочете замінити стару і зношену АКБ для улюбленого ноутбука на новеньку і більш продуктивну? Без проблем, Ви на правильному шляху.
Аккумулятор для ноутбука PowerPlant ASUS A32-A46 (A31-K56, ASK560L7) 14.8V 2600mAh (NB00000271) - це надійний акумулятор, який розроблений з використанням якісних елементів живлення і оригінальних чіпів. Завдяки сучасній технології виробництва Li-ion і професіоналізму розробників, акумулятор PowerPlant увібрав в себе тільки ключові переваги. Підвищена енергетична щільність, низький рівень саморозряду, відсутність "ефекту пам'яті", збереження заряду при тривалій експлуатації і здатність до швидкої перезарядки дозволяють цим АКБ стати, більш ніж, повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 2600mAh |
| Кількість комірок | 4 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | A31-K56, A32-K56, A41-K56, A42-K56 |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 14.8V |
| Розміри | 285 x 35 x 21 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 319 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00