Укр
Рус

Код товару: AR_3002364
Тип - Li-Pol, вид - оригінальний, ємність - 5400mAh, кількість комірок - 6 cell, напруга - 11.1V, Чорний
| Тип | Li-Pol |
| Вид | оригінальний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 5400mAh |
| Кількість комірок | 6 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | PA06, HSTNN-DB7K, 849911-850, 849571-221, 849571-251 |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 11.1V |
| Потужність | 62 Wh |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 163 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00