Укр
Рус

Код товару: AR_3002353
| Тип | Li-Ion |
| Вид | ліцензійний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність | 5844 mAh |
| Кількість комірок | 3 cell |
| P/N сумісних акумуляторів | HSTNN-IB8F VX04XL 4ME79AA HSN-Q13C L05766-855 L06302-1C1 VX04090XL 4ICP6/59/109 |
| Вага | 0.417 кг |
| Колір | Чорний |
| Напруга | 15.4V |
| Розміри | 100 x 300 x 50 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 399 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00