Укр
Рус

Код товару: AR_3010018
Призначення - для рації, вид - стандартний, сумісність - Motorola, модель - Motorola TLKR T92, ємність - 1600mAh, тип акумулятора - Ni-Mh, напруга - 3,6V, 47 х 43 х 14 мм, чорний, Original
| Призначення | для рації |
| Вид | стандартний |
| Сумісність | Motorola |
| Ємність | 1600mAh |
| Тип акумулятора | Ni-Mh |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 48 г |
| Колір | чорний |
| Модель | Motorola TLKR T92 |
| Напруга | 3,6V |
| Примітка | Original |
| Розмір | 47 х 43 х 14 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
637 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00