Акумуляторна батарея MERLION AGM GP12120F2 PREMIUM 12 V 12 Ah ( 150 x 98 x 95 (100) ) Orange Q6 - фото 1
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP12120F2 PREMIUM 12 V 12 Ah ( 150 x 98 x 95 (100) ) Orange Q6
Код товару: TP_1831923
Про товар
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP12120F2 PREMIUM – правильна батарея для твоїх пристроїв. Міцний корпус, довгий термін служби, широкий спектр застосування - це акбі MERLION!Переваги версії Premium:• Енерговіддача збільшена на 45%.• можливість генерувати протягом 5 секунд пікових за силою струму імпульсів (від 100 ампер та вище)• новий спосіб виготовлення свинцевих пластин, покращив стійкість до вібрацій, ударів, а також глибокого розрядуЗастосування:• джерела безперебійного живлення• у сонячних та вітрових установках;• у телекомунікаціях та промообладнанні;• в електростанціях;• у системах резервного освітлення• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексівХарактеристики:• Тип: AGM• Кількість елементів: 6• Напруга: 12 В• Номінальна ємність: 12 A/год. при 20 годинному розряді до 1,75 В на елемент при 25 °C• Тип клем: F2• Максимальний струм розряду: 150 А (5 секунд)• Максимальний зарядний струм: 3,6 A• Напруга заряду в буферному режимі: 13,7 В ~ 13,9 В при 25 ° С• Температурна компенсація: -3 мВ/°C/елемент• Напруга заряду в циклічному режимі: 14,6 В ~ 14,8 В при 25 ° С• Температурна компенсація: -4 мВ/°C/елемент• Діапазон робочих температур:- розряд: 10°C ~ 60°C- заряд: 10 ° C ~ 50 ° C- зберігання: 10 ° C ~ 60 ° C• Нормальний діапазон робочих температур: 25±5°C• Матеріал корпусу: пластик• Вага: 3 кг (Допуск ± 5,0%)• Розміри (ДхШхВ): 150x98x95 мм
Характеристики
Бренд
Merlion
Продавець
tehnopost
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
Немає в наявності
-9%