Укр
Рус

Код товару: AR_3026009
Це галогенна лампочка, лінійки Standard від компанії Neolux, застосовується для фар головної оптики, а саме ближнього і дальнього світла, а також в протитуманні фари. Дають інтенсивне світло фар, завдяки якісному матеріалу нитки розжарювання, який дозволяє підвищити робочу температуру спіралі, що продовжує термін служби автолампи. Конструкція стійка до вібрацій, що збільшує термін служби. Установка таких лампочок дуже проста, Ви це можете зробити самостійно, в домашніх умовах, головне не доторкатися до колби лампочки, що б не залишати відбитки пальців, а так само бажане її попередньо протерти спиртом. Розмір відповідає стандартам посадочних місць в фарі.
Цоколь типу Н7 / PX26d, у якого два контакти, фланцеве, з обмеженим відстанню між металевим фланцем і спіраллю, що дозволяє розміщувати її щодо відбивача на потрібній відстані. Споживана потужність 70 Вт. Колба прозора, забарвлена, виготовлена з якісного скла, воно з підвищеною термостійкістю, міцне і скорочує вплив шкідливого ультрафіолету. Колірна температура 3200 К, що випромінюється світло яскравий, з жовтим відтінком. Робоча напруга 24 В, застосовність тільки для вантажного транспорту.
У комплект входить одна лампочка.
| Тип | H7 |
| Вид | галогенна |
| Цоколь | PX26d |
| Призначення | ближнє світло, дальнє світло, протитуманне світло |
| Потужність | 70 Вт |
| Колірна температура | 3200 K |
| Кількість контактів | 2 |
| Кількість ламп в упаковці | 1 шт |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 24 В |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
261 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00