Укр
Рус

Код товару: AR_3025997
Світлодіодні лампи, розроблені спеціально для заміни штатних ламп головного світла в автомобілях. Лампи володіють таким же тримачем адаптера і виделкою, як і штатні галогенні лампи, тому виключається необхідність в розбиранні фари або пошуку необхідного перехідника для установки лампи, що істотно прискорює і спрощує процес заміни лампочок в фарі. Корпус ламп Solar H4 12/24V 40W 5000Lm 6000K CSP1860 8204 (2 шт.) виконаний з унікального авіаційного алюмінію - матеріалу з високою стійкістю до зовнішніх впливів і відмінними теплопровідними властивостями, завдяки чому виключається ймовірність перегріву світлодіодів і їх вихід з ладу навіть при дуже тривалій роботі.
Як джерело світла використовуються світлодіоди CSP1860, розташовані в тому ж місці, що і нитка розжарення в галогенних лампочках, завдяки чому не потрібне тривале регулювання фар і забезпечується чітка світлотіньова межа. Потужність лампи становить 40 Вт, сила світлового потоку 5000 Лм, а колірна температура - 6000 К - забезпечує яскравий білий світ з блакитним відтінком. Робоча напруга ламп 12-24 В, для стабілізації напруги і захисту від перепадів напруги в лампи вбудований контроллер.
| Тип | H4 |
| Вид | світлодіодна (LED) |
| Цоколь | P43t |
| Призначення | ближнє світло, дальнє світло |
| Потужність | 40 Вт |
| Світловий потік | 5000 лм |
| Колірна температура | 6000 K |
| Кількість контактів | 2 |
| Кількість ламп в упаковці | 2 шт |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Додатково | довгий термін служби, вологозахист |
| Напруга | 16 В, 20 В, 12 В, 24 В |
| Охолодження | радіатор |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 060 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00