Укр
Рус

Код товару: AR_3013782
Prologix — провідний український виробник комп’ютерної техніки, що спеціалізується на створенні інноваційних рішень для різноманітних груп користувачів. Місія бренду полягає в забезпеченні доступними, надійними та високоякісними продуктами, що відповідають найсучаснішим стандартам.
Технічні рішення Prologix здатні задовольнити потреби як індивідуальних користувачів, так і великих корпорацій. Всі продукти поєднують передові технології з простотою використання, що забезпечує високу ефективність у роботі. Водночас продукція залишається доступною за ціною, що робить її привабливою для широкого кола споживачів.
Компанія активно співпрацює з партнерами та клієнтами по всьому світу, надаючи не лише високоякісні продукти, але й професійні послуги та індивідуальні технологічні рішення. Такий підхід допомагає клієнтам досягати своїх бізнес-цілей і здійснювати технологічний прогрес.
Prologix — це не просто бренд, а й стиль життя, який відображає віру в потужність технологій та їхній вплив на життя сучасної людини.
| Напруга | 12 В |
| Ємність | 8 Аг |
| Призначення | універсальні |
| Особливості | AGM (Absorbed Glass Mat) |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.7 кг, 2.08 кг |
| Розмір | 151 x 65 x 94 мм, 70 x 110 x 150 мм |
| Тип клем | F1 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
836 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00