Батарейка Gp CR 123A Lithium FOTO 3.0V (CR123A-U1 / 4891199001086) - фото 1
Батарейка Gp CR 123A Lithium FOTO 3.0V (CR123A-U1 / 4891199001086)
Код товару: AR_3006602
Про товар
Форма батареїциліндрична
ТипорозмірCR123, CR123А
Електрохімічна системалітієва (C)
Кількість в упаковці1 шт
Країна виробникКитай
Напруга3 В