Укр
Рус

Код товару: AR_3016089
Занурювальний блендер від відомого виробника
Gorenje HBC807QB - це модель блендера, яка знайде застосування на будь-якій кухні. Відмінна якість виконання, фірмові технологія для кращого результату і гідна комплектація - ось аргументи на користь вибору даної моделі.
Двигун постійного струму
DC-мотор відрізняється високою потужністю і стабільністю обертів. 800 Вт досить для забезпечення подрібнення будь-яких продуктів. Довговічна конструкція двигуна Gorenje HBC807QB гарантує довгу роботу без поломок при дотриманні рекомендацій виробника по обробці продуктів.
Особлива форма ножів
Ніж на насадці має чотири леза - два довгих і два коротких. Їх інноваційна форма допомагає швидше перемішувати і подрібнювати продукти. Ножі заховані під сферичним ковпаком, який виключає розбризкування продуктів при перемішуванні. Спеціальні прорізи організовують своєрідний вир всередині, тому навіть густі інгредієнти не будуть забивати насадку.
Металева ніжка блендера
В Gorenje HBC807QB використовується нержавіюча сталь для ніжки блендера. Незважаючи на більшу вагу в порівнянні з пластиковою конструкцією, сталь має величезну перевагу. Так, її можна без проблем використовувати в гарячих стравах без ризику пошкодити. Нержавійка стійка до хімічного впливу будь-якого середовища, тому після приготування вам досить помити ніжку. На пластиковій же згодом неминуче залишаються сліди.
Комплектація
Розширена комплектація блендера Gorenje HBC807QB включає в себе безпосередньо блендер з металевою ногою, мірний стакан, міні-подрібнювач з чашею, насадку для збивання (віночок), а також оригінальну підставку, на якій можна зберігати аксесуари.
| Тип | занурювальний |
| Потужність | 800 Вт |
| Подрібнювач | з подрібнювачем |
| Ємність міні-подрібнювача | 500 мл |
| Насадки та ножі | ніж для подрібнення, насадка-вінчик, насадка-блендер |
| Кількість швидкостей | плавне регулювання |
| Матеріал ніжки блендера | метал |
| Функції | колка льоду, імпульсний режим |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність мірної склянки | 0.5 л |
| Вага | 0.90 кг |
| Габарити | 397 х 65 х 54 мм |
| Додаткові ємності | чопер, мірний стакан |
| Матеріал корпусу | пластик + метал |
| Особливості | леза з нержавіючої сталі, ергономічна ручка, протиковзкі ніжки |
| Режими роботи | подрібнення, змішування, дроблення, збивання, блендер |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 099 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00