Укр
Рус








Код товару: AR_3005963
Блок живлення Chieftec Vita BPX-750-S модельного ряду Vita працює на основі технології перетворення напруги DC/DC, яка гарантує постійну стабільну вихідну напругу, та унікальної схеми активної корекції коефіцієнта потужності PFC. Він оснащений довгими кабелями, що відчутно спрощує процес підключення у корпусах різного розміру.
Висока ефективність та енергозбереження блоку живлення підтверджені сертифікацією 80 PLUS Bronze.
Тихий 120-мм вентилятор з автоматичним контролем швидкості AFC та модульна система підключення кабелів забезпечують якісний відвід тепла.
У блоці живлення Chieftec Vita BPX-750-S передбачено наступні технології захисту:
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 750 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 62.5А |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OTP (захист від перегріву), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі), SIP (Захист від стрибків струму і напруги) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Підключення відеокарти | 2x6 pin, 4x6+2 pin |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 5 років |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 495 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00