Укр
Рус









Код товару: AR_3005965
Deepcool PL750D — блок живлення формфактора ATX, який забезпечить стабільну роботу комп'ютера. Виріб дозволить зібрати надійну систему, адже має потужність 750 Вт. Ця модель сертифікована за стандартом 80+ Bronze, тому пропонує велику цінність для геймерів і розробників систем. Виготовлена на основі перевіреної компонентної бази, що гарантує надійність і стабільність роботи впродовж тривалого терміну експлуатації.
Блок живлення оснащений ефективним вентилятором діаметром 120 мм. Він має багато роз'ємів для підключення основних компонентів та накопичувачів, а також підтримує новітні графічні карти. Захищений від пониження та підвищення напруги в мережі, короткого замикання, перевантаження, перегріву, сплесків і кидків напруги.
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Потужність | 750 Вт |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Модуль PFC | активний |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 8 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробник | Китай |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 62.5A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Захист від | SCP (захист від короткого замикання), UVP (захист від зниженої напруги), OVP (захист від підвищенння напруги), OTP (захист від перегріву), OPP (захист від перевантаження по сумарній потужності), OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі), SIP (Захист від стрибків струму і напруги) |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Підключення відеокарти | 3x6+2pin, 1x16pin (12VHPWR) |
| Підключення материнскої плати | 20+4 pin |
| Підключення процесора | 2x4+4pin |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 86 мм |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 381 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00