Блок живлення до ноутбуку Acer 90W 19V 4.7A разъем 5.5/1.7 (ADP-90SB-BB) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Acer 90W 19V 4.7A разъем 5.5/1.7 (ADP-90SB-BB)
Код товару: AR_3001223
Про товар
Видоригінальний
Сумісність з ноутбукамиAcer
Тип роз'єму підключення до ноутбука5.5 x 1.7 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність90 Вт
Вихідна напруга19 В
Вихідний струм (сила струму)4,7 А