Укр
Рус






Код товару: AR_3000836
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 3.0 x 1.35 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Висота | 47 мм |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.37 А |
| Глибина | 30 мм |
| Сумісність з моделями ноутбуків | ZenBook UX21A, ZenBook UX31A, ZenBook UX31E |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 108 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
812 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00