Укр
Рус





Код товару: AR_3000834
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.8 x 1.7 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Висота | 47 мм |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.33 A |
| Глибина | 30 мм |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 613149-001, 693715–001, DL606A#ABA, PPP009D, 677770-003, 613149-003, ADP-65HB FC, 67770-002 |
| Сумісність з моделями ноутбуків | SpectreXT Pro i5-3567U, SpectreXT Pro i5-3337U, Envy 6, Envy 4, ENVY SLEEKBOOK 4, Pavilion Sleekbook 14-b000, ENVY SLEEKBOOK 6, Pavilion Sleekbook 14-b000ed, SpectreXT Pro i5-3317U, ENVPR4 i5-3317U, Pavilion Sleekbook 14-b015dx, ENVY Pro Ultrabook 4 |
| Частота змінного струму | 50 - 60 Гц |
| Ширина | 107 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
595 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00