Укр
Рус

Код товару: AR_3001218
Блок живлення до ноутбука Grand-X Acer (19V 3.42A 65W) 5.5x1.7mm (ACACL65W) - якісний і надійний адаптер змінного струму, який дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Дозволяє заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дозволить Вам бути впевненим у збереженні вашого ноутбука і даних на ньому. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Блок живлення до ноутбука забезпечує швидку зарядку ноутбука і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Легка вага і невеликий розмір дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука.
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 1.7 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,42 А |
| Захист | від перевантажень по струму, від короткого замикання |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | PA-1300-04, PA-1650-02, PA-1650-02, PA-1600-07 |
| Сумісність з моделями ноутбуків | "Acer TravelMate 2350, 2400, 2410, 3000 , (3002WTCi), 3210, (3213WXCi, 3213WXMi), 3220, (3220WXCi 3220WXMi, 3222WXCi, 3222WXMi), 3230, 4020, 4050, (4052LCi), 4060, 4100, (4100LCi, 4100LMi), 4150, 8100, (8104WLMi, ZF1), 2300, 2700, 290, 290E, 3200, 4000, 4 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
552 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00