Укр
Рус

Код товару: AR_3000941
Блок живлення до ноутбука HP 65W Sleekbook 19.5V 3.33A разъем 4.8/1.7 (удлиненный) (PPP09C) може використовуватися вдома, на робочому столі або бути завжди в сумці Вашого ноутбука. І до того ж, саме він забезпечить повний захист Вашого портативного пристрою від стрибків напруги, від перевантажень і короткого замикання. Як тільки Ви підключите пристрій до мережі, то гарантуєте не тільки роботу ноутбука, а і зарядку його акумулятора, що дозволить при необхідності забезпечити тривалу автономну роботу. Перед підключенням переконайтеся в тому, поєднується робоча напруга адаптера ноутбука з рекомендованою напругою ноутбука. Завдяки компактним розмірам цей блок живлення неймовірно зручний при транспортуванні - він легко поміститься в будь-якій сумці, рюкзаку, портфелі.
| Вид | оригінальний |
| Сумісність з ноутбуками | HP |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.8 x 1.7 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,33 А |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 049 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00