Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 120W 19V 6.32А, 5.5*2.5 (33364 / LAS120/19-5.5*2.5) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 120W 19V 6.32А, 5.5*2.5 (33364 / LAS120/19-5.5*2.5) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 120W 19V 6.32А, 5.5*2.5 (33364 / LAS120/19-5.5*2.5) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 120W 19V 6.32А, 5.5*2.5 (33364 / LAS120/19-5.5*2.5)
Код товару: AR_3001115
Про товар
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Asus, тип роз'єму підключення до ноутбука - 5.5 x 2.5 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 120 Вт
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиAsus
Тип роз'єму підключення до ноутбука5.5 x 2.5 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність120 Вт
Вихідна напруга19 В
Вихідний струм (сила струму)6,32А