Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 90W 19V 4.74A роз'єм 5.5*2.5 (M01329 / LAS90/19-5.5*2.5 / 01329) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Merlion ASUS 90W 19V 4.74A роз'єм 5.5*2.5 (M01329 / LAS90/19-5.5*2.5 / 01329)
Код товару: AR_3001154
Про товар
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Asus, тип роз'єму підключення до ноутбука - 5.5 x 2.5 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 90 Вт
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиAsus
Тип роз'єму підключення до ноутбука5.5 x 2.5 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність90 Вт
Вихідна напруга19 В
Вихідний струм (сила струму)4,74 А