Блок живлення до ноутбуку Merlion LENOVO 65W 20V 3.25A, 5.5*2.5 (06894 / LLN65/20-5,5*2,5) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Merlion LENOVO 65W 20V 3.25A, 5.5*2.5 (06894 / LLN65/20-5,5*2,5)
Код товару: AR_3001171
Про товар
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Lenovo, тип роз'єму підключення до ноутбука - 5.5 x 2.5 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 65 Вт
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиLenovo
Тип роз'єму підключення до ноутбука5.5 x 2.5 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність65 Вт
Вихідна напруга20 В
Вихідний струм (сила струму)3.25 А