Блок живлення до ноутбуку Merlion LG 25W 19V 1,3A, 6.5*4.4 (18563 / YT-BPLG25-6,5*4,4) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Merlion LG 25W 19V 1,3A, 6.5*4.4 (18563 / YT-BPLG25-6,5*4,4)
Код товару: AR_3001194
Про товар
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - LG, тип роз'єму підключення до ноутбука - 6.5 x 4.4 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 25 Вт
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиLG
Тип роз'єму підключення до ноутбука6.5 x 4.4 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність25 Вт
Вихідна напруга19 В
Вихідний струм (сила струму)1.3 А