Блок живлення до ноутбуку Merlion SONY 90W 19.5V 4.7A, 6.5*4.4 (01789 / LSONY90/19,5-6,5*4,4) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Merlion SONY 90W 19.5V 4.7A, 6.5*4.4 (01789 / LSONY90/19,5-6,5*4,4)
Код товару: AR_3001099
Про товар
Вид - ліцензійний, Сумісність з ноутбуками - Sony, тип роз'єму підключення до ноутбука - 6.5 x 4.4 мм, джерело живлення - мережа 220 В, вихідна потужність - 90 Вт
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиSony
Тип роз'єму підключення до ноутбука6.5 x 4.4 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність90 Вт
Вихідна напруга19.5 В
Вихідний струм (сила струму)4.74 А