Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 12V 18W 1.5A (3.0*1.1) (AC18A3011) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 12V 18W 1.5A (3.0*1.1) (AC18A3011) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 12V 18W 1.5A (3.0*1.1) (AC18A3011) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ACER 220V, 12V 18W 1.5A (3.0*1.1) (AC18A3011)
Код товару: AR_3000984
Про товар
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиAcer
Тип роз'єму підключення до ноутбука3.0 x 1.1 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність18 Вт
Висота88 мм
Вихідна напруга12 В
Вихідний струм (сила струму)1.5 A
Глибина27 мм
Ширина36 мм