Укр
Рус



Код товару: AR_3000984
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Acer |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 3.0 x 1.1 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 18 Вт |
| Висота | 88 мм |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 1.5 A |
| Глибина | 27 мм |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Acer Iconia Tab A100 Tablet Acer Iconia Tab A101 Tablet Acer Iconia Tab A200 Tablet Acer Iconia Tab A210 Tablet Acer Iconia Tab A500 Tablet Acer Iconia Tab A501 Tablet Acer Iconia W3-810 Tablet |
| Ширина | 36 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
580 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00