Укр
Рус



Код товару: AR_3000912
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Висота | 87 мм |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4.74 A |
| Глибина | 30 мм |
| Сумісність з моделями ноутбуків | D27ES, D400S FAM2000, FAM2000+,FID2000, FID2010, FID2020, FID2030, FID2060++, FID3010 FIM2010 MAM2000, MAM3000,MD2629, MD2795, MD2879, MD41050, MD41060, MD41191, MD41200, MD41272, MD41273, MD41274, MD41300, MD41424, MD41700, MD41983, MD42032, MD42100, MD4 |
| Ширина | 87 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
876 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00