Укр
Рус


Код товару: AR_3001140
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus, Samsung |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 3.0 x 1.1 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 45 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2.37 А |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | 90-XB34N0PW00000Y, ADP-45AW, N45W-01 |
| Сумісність з моделями ноутбуків | NP530U4B-S01CN, Zenbook UX31E-DH53, NP530U4B-S01FR, Zenbook UX31E-DH72, NP530U4B-S03CN, Zenbook UX31E-Esl8, NP535U3C, Zenbook UX31E-RS18, NP535U3C-A01US, Zenbook UX31E-Rhp5, NP535U3C-B01US, Zenbook UX31E-Rrg5, NP540U3C, Zenbook UX31E-Ry009v, NP540U3C-A01UB, Zenbook UX31E-Ry010v, NP540U3C-A01US, Zenbook UX31E-XH51, Zenbook UX31E-XH71, NP540U3C-A02UB, Zenbook UX31E-XH72, 900X1B-A01, 900X3A-A01, 900X3A-A03, 900X3A-A04, 900X3A-A05, 900X3A-B01, 900X3A-B02, 900X3A-B03, 900X3A-B04, 900X3C, 900X3C-A01, 900X3C-A04, 900X3C-A05, NP-900X3A-A03US, NP900X1A-A01US, NP900X1B, NP900X1B-A01AU, NP900X1B-A02DE, NP900X1B-A02US, NP900X3A, NP, 900X4C-A01, 900X4C-A03, 900X4C-A04, NP900X4B, NP900X4B-A02US, NP900X4C, NP900X4C-A01US, NP900X4C-A02US, NP900X4C-A03US, NP900X4D, NP900X4D-A03US, 530U3B-A01, 530U3B-A01AU, 530U3B-A04, 530U4B-S01, 530U4B-S01AU, 530U4B-S03, NP530U3B, NP530U3B-A01CN, NP530U3B-A01HK, NP530U3B-A01US, NP530U3B-A02FR, NP530U3B-A04CN, NP530U3B-A04DE, Zenbook UX21E-DH52, Zenbook UX21E-DH71, NP530U3BI, Zenbook UX21E-Esl4, NP530U3C, NP530U3C-A01US, Zenbook UX21E-Esl8, NP530U3C-A02US, Zenbook UX21E-KX004V, NP530U3C-A03US, Zenbook UX21E-Rhp5, NP530U3C-A04US, Zenbook UX21E-Rrg5, NP530U3C-A06US, Zenbook UX21E-XH71, NP530U4B, Zenbook UX31E-DH52 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
660 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00