Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 45W, 19V, 2.37A (3.0*1.1mm) (AS45F3011) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 45W, 19V, 2.37A (3.0*1.1mm) (AS45F3011) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 45W, 19V, 2.37A (3.0*1.1mm) (AS45F3011)
Код товару: AR_3001140
Про товар
Блок живлення до ноутбука PowerPlant ASUS 220V, 45W, 19V, 2.37A (3.0*1.1 mm) (AS45F3011) забезпечить не тільки швидку зарядку Вашого ноутбука, але і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Адаптер сумісний з великим модельним рядом ASUS, тому може вдало використовуватися для доповнення їх роботи. Перед підключенням переконайтеся в тому, чи поєднується робоча напруга адаптера ноутбука з напругою, використовуваною ноутбуком.
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиAsus, Samsung
Тип роз'єму підключення до ноутбука3.0 x 1.1 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність45 Вт
Вихідна напруга19 В
Вихідний струм (сила струму)2.37 А