Укр
Рус




Код товару: AR_3000952
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 4.0 x 1.35 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3,42 А |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | ADP-45AW, 40JW21G00ZP |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Zenbook Prime UX32VD-R3001H, Zenbook Prime UX32VD-R3001V, Zenbook Prime UX32VD-R3001X, Zenbook Prime UX32VD-R3003V, Zenbook Prime UX32VD-R3014H, Zenbook Prime UX32VD-R4002H, Zenbook Prime UX32VD-R4002P, Zenbook Prime UX32VD-R4002V, Zenbook Prime UX32VD-R4002X, Zenbook Prime UX32VD-R4003V, Zenbook Prime UX32VD-R4010P, Zenbook Prime UX32VD-R4013V, Zenbook Prime UX32VD-R4030P, Zenbook Prime UX32V, Zenbook Prime UX32VD, Zenbook Prime UX32VD-BHI5N57, Zenbook Prime UX32VD-BHI7N55, Zenbook Prime UX32VD-DB51, Zenbook Prime UX32VD-DB71, Zenbook Prime UX32VD-DB72, Zenbook Prime UX32VD-DH71, Zenbook Prime UX32VD-DH71-CB, Zenbook Prime UX32VD-DH71-NB |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
767 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00