Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 65W, 19V, 3.42A (4.0*1.35) (AS65F4014) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 65W, 19V, 3.42A (4.0*1.35) (AS65F4014) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 65W, 19V, 3.42A (4.0*1.35) (AS65F4014) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 65W, 19V, 3.42A (4.0*1.35) (AS65F4014) - фото 4
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant ASUS 220V, 65W, 19V, 3.42A (4.0*1.35) (AS65F4014)
Код товару: AR_3000952
Про товар
Блок живлення до ноутбука PowerPlant ASUS 65W, 19V, 3.42 A (4.0*1.35) забезпечить не тільки швидку зарядку Вашого ноутбука, але і гарантує безпеку при нестабільній роботі електромережі. Блок живлення має якісні коннектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання і надійність від займань. Адаптер сумісний з великим модельним рядом ASUS, тому може вдало використовуватися для доповнення їх роботи. Перед підключенням переконайтеся в тому, поєднується робоча напруга адаптера ноутбука з напругою, використовуваним ноутбуком.
Блок живлення до ноутбука PowerPlant ASUS 65W, 19V, 3.42 A (4.0*1.35) забезпечить працездатність Вашого портативного комп'ютера у будь-який момент, коли це буде необхідно. Цей якісний та надійний адаптер змінного струму дозволяє одночасно заряджати батарею від мережі і працювати з ним. Легка вага і невеликі розміри дозволяють без зусиль носити його в сумці для ноутбука.
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиAsus
Тип роз'єму підключення до ноутбука4.0 x 1.35 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність65 Вт
Вихідна напруга19 В
Вихідний струм (сила струму)3,42 А