Укр
Рус


Код товару: AR_3000961
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Asus |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 90 Вт |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 4,74 А |
| Захист | від перевантажень по струму |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | PA-1900-04, PA-1900-15, LC.ADT01.008, AP.09006.004, AP.09003.009, AP.09001.005, AP.09001.003, AP.09003.011, AP.09000.001 |
| Сумісність з моделями ноутбуків | F9F, A6Tc, F9J, A6VA, G1S, A6VM, G1, A7D, G2, A7F, G2S, A7G, M2 M2000 M2000N M6 M6 M6000N M6700N M6800N M6B00N M6N M6V M6VA M9 M9V N10 N10J R1 R1E R1F S6 S6F U1 U1F U5 U5A U5F U6 U6E V1 V1J V1Jp V2 V2Je VX2 VX2 W1 W1Jc W1V W2 W2J W2Pc W2V W3 W3000 W3J W3N W3V W5 W5F W, A7J, A7JC, A7M, A7S, A7T, A7Tc, A7V, A7Vc, A8F, A8JC, A8Jp, A8Js, A8M, A8Sc, F2J, F2Je, F3Ja, A6JA, F3Jc, A6JC, A6Jm, F3Jm, A6K, F3Jp, F3M, A6KM, F3P, A6KT, F3Sc, A6M, F3T, A6R, F3Tc, A6T, F5R, A6Ta |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
822 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00