Укр
Рус



Код товару: AR_3000950
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Dell, Toshiba |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 5.5 x 2.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 30 Вт |
| Висота | 88 мм |
| Вихідна напруга | 19 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 1.58 A |
| Глибина | 27 мм |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | PA3743U-1ACA |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Dell Inspiron Mini 1012, Toshiba NB205, NB255 and NB305 Series |
| Ширина | 36 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
549 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00