Укр
Рус



Код товару: AR_3000954
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Lenovo, IBM |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | YOGA3 |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Висота | 125 мм |
| Вихідна напруга | 20 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 3.25 А |
| Глибина | 35 мм |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | Lenovo ADLX45NLC3A, ADLX45NCC3A, ADLX45NDC3A, ADLX65NDC3A, 0B46994, 45N0252, 0C19868, 0A36258, 0B47455, 0B47481, 0B47030, ADLX45NLC3A, ADLX65NCC2A, ADLX65NLC2A, ADLX45NDC3A, ADLX45NCC3A, ADLX65NDC2A, PA-1650-72 , ADLX65NDT3A , ADLX65NDC3, ADLX65SLC2A, ADP |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Lenovo ThinkPad Edge E531 Series: ThinkPad Edge E531-001, E531-002, E531-003, E531-004, E531-005, E531-006, E531-007, E531-008, E531-009, Lenovo ThinkPad X1 Carbon, Helix, L440, L450, L540, S431, T431s, T440, T440p, T440s, T450, T450s, T460, T460s, T540p, T550, T560, W550s, X240, X250, P50s Mobile Workstation, Lenovo Chromebook N20, N20p, 11e, X150E, Lenovo Edge 15; Edge 2 15 1580, Lenovo IdeaPad Yoga 2 11, 2 13, 2 Pro, 11, 11S, 13, 500, Lenovo IdeaPad 300, 500, 700, 500s, Z410, Z510, S210, S215, S500, S510p, U330, U330P, U430, U430p, U530, Lenovo IdeaPad Flex 10 20324; Flex 14; Flex 15; Flex 2 15 20405; Flex 2 15D; Flex 3 11 1120; Flex 3 14 1470 1480; Flex 3 15 1570, Lenovo Y40, Z40, Z41, Z50, Z51, Z70, Y40-70, Y40-80, Z50-70, Z50-75, Z40-70, Z41-70, Z51-70, Z70-80, Lenovo B40, B50, G40, G50 80E30181US, G51, G70, B40-80, B50-30, B50-45, B50-70, B50-80, G40-70, G40-80, G50-30, G50-45 80E3, G50-70 20351, G50-80, G70-35, G70-80, Lenovo S21e, S41, U31, X260, S21e-20, S41-70, U31-70, Lenovo Essential G500, G500s, G505, G505s, G510, G510S, G410, B5400, Lenovo ThinkPad Yoga 14 20DM, 20FY, Lenovo ThinkPad Yoga 15 20DQ, Lenovo ThinkPad Yoga 260, Lenovo ThinkPad S1 Yoga 12, S3 Yoga 14, S5 Yoga 15, X1 Yoga, Lenovo ThinkPad Edge E431, E440, E450, E455, E460, E465, E531, E540, E550, E555, E560, E565 |
| Ширина | 50 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 079 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00