Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SONY 220V, 19.5V 39W 2A (6.5*4.4) (SO39G6544) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SONY 220V, 19.5V 39W 2A (6.5*4.4) (SO39G6544) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SONY 220V, 19.5V 39W 2A (6.5*4.4) (SO39G6544) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку PowerPlant SONY 220V, 19.5V 39W 2A (6.5*4.4) (SO39G6544)
Код товару: AR_3001162
Про товар
Блок живлення PowerPlant для ноутбука Sony (19.5V 39W 2A) — якісний і надійний адаптер змінного струму, який дає змогу одночасно заряджати батарею від мережі та працювати з ним. Забезпечує швидке зарядження ноутбука та гарантує безпеку в разі нестабільної роботи електромережі. Легка вага та невеликий розмір дають змогу без зусиль носити його в сумці для ноутбука. Дає змогу заряджати акумулятор скрізь, де є розетка. Забезпечує безперебійну роботу, що дасть вам змогу бути впевненим у збереженні вашого ноутбука та даних на ньому. Блок живлення має якісні конектори з міцної і вогнетривкої пластмаси, що забезпечує довговічне використання й надійність від займань.
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиSony
Тип роз'єму підключення до ноутбука6.5 x 4.4 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність39 Вт
Висота125 мм
Вихідна напруга19.5 В
Вихідний струм (сила струму)2 A
Глибина35 мм