Укр
Рус



Код товару: AR_3001162
| Вид | ліцензійний |
| Сумісність з ноутбуками | Sony |
| Тип роз'єму підключення до ноутбука | 6.5 x 4.4 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Джерело живлення | мережа 220 В |
| Вихідна потужність | 39 Вт |
| Висота | 125 мм |
| Вихідна напруга | 19.5 В |
| Вихідний струм (сила струму) | 2 A |
| Глибина | 35 мм |
| Сумісні парт-номера блоків живлення | VGP-AC19V57, VGP-AC19V47, VGP-AC19V40, VGP-AC19V39 |
| Сумісність з моделями ноутбуків | Sony Vaio Series PCG-700, PCG-705, PCG-707, PCG-707C, PCG-711 Sony Vaio F Series PCG-F430, PCG-F450, PCG-F480, PCG-F490, PCG-F520, PCG-F540, PCG-F560, PCG-F570, PCG-F580 Sony Vaio FX Series PCG-FX120, PCG-FX140, PCG-FX150, PCG-FX170, PCG-R505TE, PCG-R505T |
| Ширина | 50 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
455 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00