Блок живлення до ноутбуку Vinga HP 90W 19.5V 4.62А 4.5*3.0 (VPA-1954-HP4530-101) - фото 1
Блок живлення до ноутбуку Vinga HP 90W 19.5V 4.62А 4.5*3.0 (VPA-1954-HP4530-101) - фото 2
Блок живлення до ноутбуку Vinga HP 90W 19.5V 4.62А 4.5*3.0 (VPA-1954-HP4530-101) - фото 3
Блок живлення до ноутбуку Vinga HP 90W 19.5V 4.62А 4.5*3.0 (VPA-1954-HP4530-101)
Код товару: AR_3001057
Про товар
Вхідна частина схеми (первинний ланцюг) - та що підключається до мережі 220 вольт:
  • Захищена від КЗ варистором та запобіжником
  • Грозозахист тут відсутній
  • Реалізований ESD захист
  • Вихідна частина схеми має захист від КЗ
  • Пульсації під максимальним навантаженням 0,05В (0.3%)
Видліцензійний
Сумісність з ноутбукамиHP
Тип роз'єму підключення до ноутбука4.5 x 3.0 мм
Країна виробникКитай
Джерело живленнямережа 220 В
Вихідна потужність90 Вт
Вихідна напруга19.5 В
Вихідний струм (сила струму)4,62 А