Укр
Рус








Код товару: AR_2998452
діагональ - 11, Матеріал - силікон, пластик
| Тип | накладка |
| Сумісність з брендом | Xiaomi |
| Сумісність з моделями | Xiaomi Redmi Pad 2 |
| Діагональ | 11 |
| Варіант підставки | передбачено |
| Спосіб кріплення | рамка-тримач |
| Матеріал | пластик, силікон, полікарбонат |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 254.6 мм |
| Глибина | 7.4 мм |
| Додаткова комплектація | ремінь |
| Ширина | 166 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 565 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00