Дата кабель USB 2.0 AM to Type-C 2.0m 60W white Digitus (AK-300340-020-W) - фото 1
Дата кабель USB 2.0 AM to Type-C 2.0m 60W white Digitus (AK-300340-020-W)
Код товару: AR_3009579
Про товар
DIGITUS AK-300340-020-W — це силіконовий кабель USB-A > USB-C довжиною 1 метр, створений для швидкого заряджання та синхронізації пристроїв. Він підтримує стандарт USB 2.0 зі швидкістю передачі даних до 480 Мбіт/с, що підходить для повсякденних задач, таких як обмін файлами чи підключення мобільних пристроїв. Завдяки підтримці Power Delivery, кабель забезпечує заряджання потужністю до 60 Вт (20 В, 3 А), що дозволяє швидко заряджати смартфони, планшети та інші сумісні гаджети.
Типкабель
Тип конектора 1USB 2.0 (A)
Тип конектора 2USB Type-C
Довжина2 м
Колірбілий
Країна виробникКитай
Особливостіштекер типу C можна використовувати з обох сторін, міцний кабель із терміном служби до 25 000 згинань (на основі внутрішніх випробувань), підтримує функцію доставки живлення через USB з 20 В, 3 А та 60 Вт, підтримує швидкість передачі даних 480 Мбіт/с, зворотна сумісність з USB 2.0 і USB 1.1, AWG: 24