Укр
Рус




Код товару: AR_3001370
для SSD, для HDD, Форм-фактор - 2.5", 3.5", Внутрішній інтерфейс - SATA, - USB 3.0, від блока живлення 12V/3., 152 х 109 х 62 мм, 413 г
| Призначення | для SSD, для HDD |
| Форм-фактор | 2.5", 3.5" |
| Внутрішній інтерфейс | SATA |
| Зовнішній інтерфейс | USB 3.0 |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 413 г |
| Габарити | 152 х 109 х 62 мм |
| Додатково | від блока живлення 12V/3. |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 528 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00