Відгуки (5)
Має дуже ніжну текстуру, легко розподіляється по шкірі й швидко вбирається, не залишаючи липкості.
Чудовий склад,гарно наноситься і не залишає плям . Використовуємо з народження. Рекомендую
Гарний склад, майже без запаху що для мене плюс, гарно наноситься і не такий білий як інші креми з фізичними фільтрами. На пляжі не тестували але для міста ок
Я дуже люблю цей бренд, але цей сонцезахист просто розчарував: - через 20 хв після нанесення моя донька почала терти очки і туди потрапив сонцезахист - півдня око було червоне і сльозилось - майже повністю скатався з обличчя за 25 хв. Може він норм для діток постарше - для 7 міс нам не підійшов. Нажаль :(
Дуже хороший лосьйон для діток, всі його мені рекомендували і нарешті я його купила, якістю задоволена, тому рекомендую! Саме те, що потрібно для ваших діток)
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00